Adres :
Emek, Atatürk Cd. No:14- e, 34785 Sancaktepe/İstanbul
Telefon :
0 (216) 318 86 58
E-Posta :
info@afsarlar.com
GSM :
0 216 318 86 58
Whatsapp No :
905443348658
E-Katalog

Hakkımızda

Afşarlar

Afşarlar İş Elbiseleri,

1985 yılında İstanbul Anadolu yakasında kurulan firmamız 2018 itibari ile Afşarlar İş elbiseleri olarak hizmetine devam etmektedir.

İş yaşamına kalite ve değerlerinden ödün vermeden İş sağlığı ve Güvenliği öneminin bilinci ile ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerde müşteri memnuniyeti sağlamanın yanı sıra hizmet verdiğimiz sektörlerde yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarının önüne geçmek için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Genel merkezimiz İstanbul'da  3200 m² kapalı bir alanda kuruludur. Bilecek-Gölpazarı fabrikanızda 120 kişi çalışanımız ile hizmet vermektedir. Ayrıca Maltepe Fabrikanızda 180 kişi çalişammız ile üretimine kararlı bir şekilde devam etmektedir. 

Sektörürnüzde yaşanan gelişmeleri deneyimli personellerimiz ile yakından takip ederek, sizlere paylaşmak ve iş güvenliği bilincinin yayılmasına katkıda bulunmak en önde gelen hedefimizdir. Yüksek kaliteli ürünler üreterek sektörümüzdeki kalite anlayışının gelişmesine destek olmaktarz. Afşalar  iş elbiseleri olarak AR-GE çalışmalarımızı daha ileriye taşıyarak sizler için en iyi olanı araştırmaya ve sunmaya devam etmekteyiz. Memnuniyetlerini her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, eri büyük önceliğimiz müşterilerimiz ve tüketiciletimizdir...

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutarak ve asla katiteden ödün vermeyerek uretimden insan kaynaklarına, pazar beklentilednden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi yönetim politikasıyla sektörün parmakla gösterilen bir markası olmak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak. Tekstil sektöründe istihdam sağlayarak ülkenin gelişimine katkıda bulunmak .

Vizyonumuz;

  • Üretim grubumuzdaki ürünlerimizle dünya markaları arasında yer almak.
  • Kalile anlayışımızı, Avrupa normlarında tutmak.
  • İhracat yapmış olduğumuz ülke ağını genişletmek.
  • Ülke, sektör ve marka hedeflerimizi en üst düzeye çıkarmak.

Whatsapp iletişim Whatsapp
Whatsapp iletişim Teklif Al

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Hızlı ve kolayca fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun. Uzman ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak fiyat teklifi için sizinle iletişime geçeceklerdir.